Kullanim Şartları

[full_width]© Egitimdestek.org site sahibi ve yazarlar tarafından yönetilmektedir. Bu siteden faydalanan ve ziyaret eden herkes kullanım şartlarımızı baştan kabul etmiş sayılırlar. 

İçerik kuralları :

Eğitimdestek.org bütün içeriklerini özgün olarak hazırlar ve yayınlar. Bunun için içeriklerimizin izinsiz olarak paylaşımı kesinlikle yasaktır. İçerik yayınlamak isteyen kişiler iletişim bölümünden izin aldıktan sonra kaynak belirterek içeriklerimizi paylaşabilirler. Bu husus dışında yapılan paylaşımlar telif hakkı ihlali olduğu için en kısa zamanda gerekli işlem başlatılacaktır.

 ''5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince her türlü hukuki şartları uygulama hakkımız vardır. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun telif haklarına ve yasal düzenlemeye ilişkin hükümlere buradan ulaşabilirsiniz.''

Yorum kuralları :

EgitimDestek gelişmiş yorum paneline sahiptir. Ziyaretçilerimiz yorum paneline Resim ve Youtube video URL si yapıştırdığı zaman yorum bölümünde resim ve video görüntülenmektedir. Yorumlar otomatik olarak paylaşıldığı için yorum yapan herkes kendi yaptığı paylaşımlardan sorumludur.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan Egitimdestek.org T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre ziyaretçilerimiz ve yazarlarımız kendi yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. 

Sitemizdeki bütün içerikler DMCA ile lisans hakları korunmaktadır.

Kural ihlali olduğunu düşündüğünüz hususlarla iletişim sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz.