Polis Özel Harekat Bu kişiye ait sistemimiz de sınav giriş belgesi bulunmamaktadır hatası

Polis Özel Harekat Bu kişiye ait sistemimiz de sınav giriş belgesi bulunmamaktadır hatası 

Polis Özel Harekat Bu kişiye ait sistemimiz de sınav giriş belgesi bulunmamaktadır hatası

Son Dakika: Bu kişiye ait sistemimiz de sınav giriş belgesi bulunmamaktadır sorunu çözülmüştür.

Polis Akademisinin yaptığı açıklamaya göre : 

19. Dönem POMEM (Özel Harekat Branşı) sınavına başvuru yapan ve para yatıran bazı adayların; dekont bilgilerinin banka tarafından sistemimize eksik aktarılmasından meydana gelen sorundan dolayı sınav giriş belgelerini görüntüleyemediği tespit edilmiştir. Banka ile yapılan görüşmeler sonucu dekont bilgileri güncellenmiş ve adayların sınav giriş belgeleri üretilmiştir.
Sorun yaşamaya devam adaylar, ekte belirtilen dilekçeyi  dekontla birlikte 0312 462 87 29 numaraya faks çekebilirler.

         ➥ SINAV GİRİŞ BELGESİ İÇİN TIKLAYINIZ.

19.Dönem Polis Özel Harekat sına giriş belgesi,tarih ve yerlerinin açıklanmasıyla birlikte adaylar bazı sorunlar yaşıyor. En fazla yaşanılan sorunlardan birisi olan ''Bu kişiye ait sistemimiz de sınav giriş belgesi bulunmamaktadır'' gibi bir hatayla karşılaşan adaylar sınav giriş belgelerine ulaşamıyorlar. E-devlet üzerinden giriş yapan adayların '' Bu kişiye ait sistemimiz de sınav giriş belgesi bulunmamaktadır'' şeklinde aldıkları hatanın temel nedeni sistem yoğunluğundan kaynaklı bir hatadır. Sistem yoğunluğu azaldığı zaman bu sorun çoğu kişide düzelecektir. Konuyla ilgili gelişmeleri son dakika olarak paylaşacağız halen bu hata üzerinde araştırmalarımızı sürdürüyoruz.

Son dakika : olarak duyurularımızı takip etmek istiyorsanız yeni www.facebook.com/egitimdestek.org isimli sayfamızı beğenebilirsiniz.

YORUMLAR:

BLOGGER: 261
 1. HATASI ALIYORUM

  Server Error in '/' Application.

  Timeout expired. The timeout period elapsed prior to obtaining a connection from the pool. This may have occurred because all pooled connections were in use and max pool size was reached.

  YanıtlaSil
 2. Umarım düzeltilir.

  YanıtlaSil
 3. Sitede hala bu kişiye ait sınav giriş belgesi bulunmamaktadır diye bilgi alıyorum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. aynı sorunu yaşıyorum

   Sil
  2. bende aynı sorunu alıordum poh daıre baskanlıgını aradım dılekce yazmam gerektgını soledıler

   Sil
  3. hangi numarayı aradın kardeşim?

   Sil
  4. 0312 462 8649 BURDAN ORENDIM KARDESIM

   Sil
  5. Lutfen birisi yardim etsin gelecegimiz gidiyor polislik gidiyor su hatadan kurtarin bizi
   Tahsin ÖDEMIS

   Sil
  6. nereye yazılacakmış bu dilekçe öğrenebilirmiyim

   Sil
  7. gardeşim http://i.hizliresim.com/X9kQ7o.jpg
   böyle bir dilekçe hazırlayıp ankara gölbaşına elden teslim edin. büyük ihtimal sorununuz %80 çözülür.

   Sil
  8. Bu yorum yazar tarafından silindi.

   Sil
  9. Bu yorum yazar tarafından silindi.

   Sil
 4. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 5. Hata alan herkes yorum yaparak belirtsin eğer çok kişi bu hatayı alıyorsa duruma el atıp polis akademisiyle iletisim kurmaya calisacagiz.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bendede aynı hata var çoğu kişide hatta

   Sil
  2. Bendede aynı hata var çoğu kişide hatta

   Sil
  3. Bana ait sınav giriş belgesinin bulunmadığı uyarısı alıyorum nedenini bilmiyorum herşey uygundu

   Sil
  4. Bende alıyorum aynı hatayi

   Sil
  5. Sürekli aynı hatayı alıyorum

   Sil
  6. Ayrıca Polis Akademisi Başkanlığı nı sabahtan beri arıyorum numaranın bir tanesi çalıyor ancak açan yok diğer numara ise çalmıyor bile en son Emniyet Genel Müdürlüğü nü aradım ve bana sorunun sistemden dolayı olduğunu söylediler

   Sil
  7. Bende giremiyorum cok sinir bozucu bi durum

   Sil
  8. Abdullah kardesim acaba baslarindan savmak icinmi dediler .ki oyle birsey varsa nie aciklama yapmiyolar . Burda deli oluyoruz ya .

   Sil
  9. bendede aynı hata var

   Sil
  10. Bende aynı hatayı alıyorum. Sabah uzun süre ulaşmaya çalıştım sonunda açtılar teknik servis numarası verdiler aradım oradan açan olmadı. 0312 462 85 92 numara bu

   Sil
  11. Bende aynı hatayı alıyorum. Sabah uzun süre ulaşmaya çalıştım sonunda açtılar teknik servis numarası verdiler aradım oradan açan olmadı. 0312 462 85 92 numara bu

   Sil
  12. Bende alıyorum aynı hatayi

   Sil
  13. bende aynı sorunla karsılasıyorum sabahtan beri birçok kez denememe rağmen hala aynı sorunla karşılasıyorum bi düzelme filan yok

   Sil
  14. Bendede aynı hata var . Gerçekten mağdur olduk.

   Sil
  15. Bende aynı hatayı alıyorum saat 03:30 da sistemin yavaş olacağınıda düşünmüyorum

   Sil
  16. bende hata alıyorum başvuru numaram ve dekont saklıyorum ne yapmam gerekir

   Sil
 6. Bendede aynı hata var niye böyle oldu ki ya

  YanıtlaSil
 7. Yani herhangi bir siyasi partiye üyeliğim yok. Sicilimde sıkıntı yok birçok arkadaşımdan sadece bende bu hata geliyor. Lütfen konuya tam anlamıyla bir açıklık getirilsin. Dekont başvuru herşey var . İnsan kendini kötü hissediyor. Her kafadan bir ses cıkıyor eleme yapıldı diye. Eleme yapıldı ise neye göre sistemsel bir hata varsa eğer neden bu az bir kitlede var ?

  YanıtlaSil
 8. Bendede aynı hata var niye böyle oldu ki ya

  YanıtlaSil
 9. Yani herhangi bir siyasi partiye üyeliğim yok. Sicilimde sıkıntı yok birçok arkadaşımdan sadece bende bu hata geliyor. Lütfen konuya tam anlamıyla bir açıklık getirilsin. Dekont başvuru herşey var . İnsan kendini kötü hissediyor. Her kafadan bir ses cıkıyor eleme yapıldı diye. Eleme yapıldı ise neye göre sistemsel bir hata varsa eğer neden bu az bir kitlede var ?

  YanıtlaSil
 10. herhangi bi bilgi olursa bize dönüş yaparmısınız bunun sebebi nedir ? kafayı yiyeceğim ne açıklama yapıyorlar ne birşey vallahi delirdim sinirden ya

  YanıtlaSil
 11. Aynı hata bende de mevcut ve gün boyu devam etti oturdum ağlıyorum inanamıyorum nedenn?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bendede ayni hata oluyor iletişime gecilmesi gerek akademiyle

   Sil
  2. furkan vardır bi sebebi heryere girip şehit olmak istiyordum falan acıtasyon yapma madem bu kadar heveslisin askere git kardeşim demekki devletimiz bi uygunsuzluk görmüş

   Sil
 12. Ayni hata bende de mevcut sabahtan beri deniyorum ama olmadi birileri bu konu hakkinda yardim etsin aciklama yapsin.aylardan bunu bekliyoruz

  YanıtlaSil
 13. Aynı hata bende ve bir çok arkadaşımdada mevcut lütfen gerekli yerlerle irtibat kurmamızı sağlayip soruna çözüm bulmamıza yardımcı olun

  YanıtlaSil
 14. Aynı bilgisayardan başka arkadaşımın sonucuna tak diye giriş yapabiliyorum fakat kendi sistemime girmeye çalıştığımda (Bu kişiye ait sistemimiz de sınav giriş belgesi bulunmamaktadır.) hatasını alıyorum sorunun kendimde olma ihtimali var mıdır ?

  YanıtlaSil
 15. Aynı hata bnde de var bir an önce düzeltilsin

  YanıtlaSil
 16. Aynı hatayı bende yaşıyorum. Polis bi yakınım var aradım Tc kimlik numaram ile araştırdı bi hata görülmüyor dedi ne yapmalıyım ?

  YanıtlaSil
 17. evet bu atayı sabahtan buyana çöymeye çalışıyorum ama hala aynı "Bu kişiye ait sistemimiz de sınav giriş belgesi bulunmamaktadır." inşallah yogunluktan dolayıdır bir kaç numarayı aradım ama açan olmadı bilgili olan yardım ederse sevinirim

  YanıtlaSil
 18. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 19. Benimde aynı. Eğer eleme yapıldıysa neye göre yapıldı. Bilen biri aciklasin bu durumu kafayı yicm.Bosuna mi bu kdr stres yaptk.bosuna mü harç yatrdk.

  YanıtlaSil
 20. Aynı bildirimi bende alıyorum.''Bu kişiye ait sistemimiz de sınav giriş belgesi bulunmamaktadır.'' diye dekontum başvuru numaram elimde ne yapmamız gerekiyor herhangi bir engelimizde yok.

  YanıtlaSil
 21. aynı hata bendede var 50 kere yaptım yine aynı hatayı veriyor

  YanıtlaSil
 22. Bu kişiye ait sistemimiz de sınav giriş belgesi bulunmamaktadır uyarısı alıyorum bende

  YanıtlaSil
 23. bunun bir çaresi yokmu yada açıklaması

  YanıtlaSil
 24. Başvurusu onaylanan kişi sayısını çok merak ediyorum 285.000 kişi başvurmuştu onaylananlar sayısı acaba ne? Bilenler öğrenenler yardımcı olabilir mi?

  YanıtlaSil
 25. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 26. bendede aynı hata var ulaşamıyorum belgeme

  YanıtlaSil
 27. bende de aynı hata var ulaşamıyorum belgeme hata veryor

  YanıtlaSil
 28. Yanlış hatırlamıyorsam giriş belgelerinin yayınlandığı ilk saatlerden beri " bu kişiye ait sistemimiz de sınav giriş belgesi bulunmamaktadır" hatası çıkıyor. Birileri inşallah bu durumu çözer çünkü bu şekilde eleme olması ya da mülakata gidemememiz tamamen saçmalık. Bunca zamandır bunun için bekliyoruz ama bu hata tüm günümüzü altüst etti. Üstelik bir yetkilide çıkıp da açıklamıyor!

  YanıtlaSil
 29. Aynı sorunu bende yaşıyorum

  YanıtlaSil
 30. Aynı bildirimi bende alıyorum.''Bu kişiye ait sistemimiz de sınav giriş belgesi bulunmamaktadır.'' diye dekontum başvuru numaram elimde ne yapmamız gerekiyor Bu konuya biri açıklık getirsin artık !

  YanıtlaSil
 31. Bu kişiye ait sistemimiz de sınav giriş belgesi bulunmamaktadır. Sorununu bende yaşıyorum. İnşallah sistemsel bir hatadır

  YanıtlaSil
 32. aynı şekilde bendede aynı hata oluştu

  YanıtlaSil
 33. Aynı bildirim bende alıyorum 'BU KİŞİYE AİT SİSTEMİMİZ DE SINAV GİRİŞ BELGESİ BULUNMAMAKTADIR'diye dekontum elimde BU KONUYLA İLGİLİ BİR AÇIKLAMA YAPILSIN?!!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. https://twitter.com/suleymansoylu arkadaşlar içişleri bakanımıza twit atalım çogunluk olursa bir önlem alınacaktır ama çogunluk olmak şart

   Sil
 34. Giriş koşullarının hepsini sağlamama rağmen sistemden "Bu kişiye ait sistemimiz de sınav giriş belgesi bulunmamaktadır." şeklinde bir uyarı alıyorum.Ön başvuruyu eksiksiz tamamladım ve çıktı aldım , ücreti yatırdım.26 yaşındayım , sabıka kaydım yok,parti üyeliğim yok.

  Bence sistemde bir hata var.Yani sorunsuz başvuru yapan bu kadar kişinin mülakata bile çağrılmadan elenmesi saçma değil mi ? Düşünüyorum , düşünüyorum acaba niye beni elerler diye mantıklı bir cevap bulamıyorum.Yarın sabah Gölbaşı'na akademiye gidip sormayı düşünüyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Konuştuktan sonra buraya yazar mısın bende de aynı sorun var

   Sil
  2. bir bilgiye ulaşabilirsem yazarım arkadaşım

   Sil
  3. Kardeşim ozel harekat daire başkanligini ara bi istersen gitmedende bilgi alabilirsin

   Sil
 35. aynı hatayı bende alıyorum lütfen yetkililer bu durumu düzeltsin

  YanıtlaSil
 36. bende aynı srunu yaşıyorum.

  YanıtlaSil
 37. bende aynı sorunu yaşıyorum bir açıklama yapılsın lutfenn

  YanıtlaSil
 38. Bende ayni hatayi aliyorum arkadaslar Insallah sistemsel bi sorundur. Bilgi alan varsa lutfen yorumlarda yazsin

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. https://twitter.com/suleymansoylu arkadaşlar içişleri bakanımıza twit atalım çogunluk olursa bir önlem alınacaktır ama çogunluk olmak şart

   Sil
 39. Aynı hatayı bende alıyorum kafayı yicem delircem burda nerde hata yaptım bakıyorum öyle bi eksikti yok anlamadım ki

  YanıtlaSil
 40. Aynı hatayı bende alıyorum kafayı yicem delircem burda nerde hata yaptım bakıyorum öyle bi eksikti yok anlamadım ki

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. https://twitter.com/suleymansoylu arkadaşlar içişleri bakanımıza twit atalım çogunluk olursa bir önlem alınacaktır ama çogunluk olmak şart

   Sil
 41. Ben de aynı sorunu yasiyorum

  YanıtlaSil
 42. Bende de aynı sıkıntı

  YanıtlaSil
 43. Bende de aynı sıkıntı

  YanıtlaSil
 44. Maalesef aynı problem bendede var.
  Sabahtan beri deniyorum.
  Ücretimi yatırdım.Herşeyim tam

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. https://twitter.com/suleymansoylu arkadaşlar içişleri bakanımıza twit atalım çogunluk olursa bir önlem alınacaktır ama çogunluk olmak şart

   Sil
 45. hepimiziN sınavı iptal hayırlı olsun beyler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. https://twitter.com/suleymansoylu arkadaşlar içişleri bakanımıza twit atalım çogunluk olursa bir önlem alınacaktır ama çogunluk olmak şart

   Sil
  2. siktir lan

   Sil
 46. bi kac formu okudum hepsinde sistemsel bir hata diye geciyor. ins da oyledir. bunda genc buna gonul bagladi herkesin bi umudu var. yarin golbasina gidip sorucam bu hatayi bende aliyorum. o zamana kadar aciklama gelmez ise soylenileni aynen buraya yazarim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. https://twitter.com/suleymansoylu arkadaşlar içişleri bakanımıza twit atalım çogunluk olursa bir önlem alınacaktır ama çogunluk olmak şart

   Sil
  2. Noldu hocam gittin mi

   Sil
 47. hepimiziN sınavı iptal hayırlı olsun beyler

  YanıtlaSil
 48. Kafayi yemek uzereyim, giris belgesi bulunamadi diyo. Parasinda degilim giden 100 lira devletimizin kasasina gidiyo ama herseyden cok istiyordum ben bu polisligi neye gore eleme yapildi yada sistemsel bi hataysa neden biz ne zaman cozulecek bu sorun ne zaman aciklama yapilacak.

  YanıtlaSil
 49. Arkadaşlar Facebook'ta "Bu kişiye ait sistemimiz de sınav giriş belgesi bulunmamaktadır" adı altında grup kurduk lütfen gelin oradan toplanalım ve toplu hareket edelim gelişmelerden birbirimizi haberdar edelim.

  YanıtlaSil
 50. Ayni hata bendede var sistemde bu kisiye ait sinav giris belgesi bulunmamaktadir diye ilgili biri bu olayin neyden kaynaklandigini soyleyenilirmi sicilim temiz ailem temiz yasim tutuyor dekontum vae basvuru belgem de var.

  YanıtlaSil
 51. ya nedir bu hata yaaaaaaaa

  YanıtlaSil
 52. Bendede ayni hata var sabahtan beri deniyorum yok hala ayni bulunamadi.

  YanıtlaSil
 53. Bende de Aynı Hata Söz konusu

  YanıtlaSil
 54. bende aynı sorunu yaşıyorum bir açıklama yapılsın lutfenn

  YanıtlaSil
 55. Bende aynı sorunla karşı karşıyayim lütfen yardımcı olur.

  YanıtlaSil
 56. Bende aynı sorunla karşı karşıyayim lütfen yardımcı olur.

  YanıtlaSil
 57. Arkadaslar sabırlı olun sorunun cözüme ulaşması icin elimizden geleni yapıyoruz..✔️

  YanıtlaSil
 58. Benim yerim ve tarihim belli oldu diz nasil giremiyorsunuz anlamadim

  YanıtlaSil
 59. bu ne abi parasını yatır o kadar uğraş sonuç bu kişiye ait bilgi bulunmamaktadır :(

  YanıtlaSil
 60. Hayır sorun niye bende yok onu anlamadim bu ayın 26sinde çağırıyorum bütün belgeleri indirdim netten link vermişler siz niye giremiyorsunuz anlamadim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. allah allah inşallah biz çözüm yolu bulurlar

   Sil
 61. Ayni hata bendede var ne olacak simdii

  YanıtlaSil
 62. bende aynı hata ile karşı karşıyayım sabahtan beri deniyorum ama giriş belgesini alamıyorum. başvuru ve dekontum hazır

  YanıtlaSil
 63. Bende aynı hatayı alıyorum kafayı yiycem sabahtan beri 150 kez denedim olmuyo olmuyo.

  YanıtlaSil
 64. Başvurumu doğru yaptım parayi yatirdim dekontum ve aday numaram elimde ve guvenlik sorusturmamda temiz fetoyla falanda hicbir bağlantı yok.fakat SİSTEMİMİZDE BU KİŞİYE AİT GİRİŞ BELGESİ BULUNAMADİ DİYOR. Neler oluyor ?bu nedemek? basvurumzmu kabul olmadı yani?olmadıysa neye gore olmadı. Bütün sartlara uyumluyum ? Acil yardım?

  YanıtlaSil
 65. Bendede aynı hata var. Bence sebep şu; Başvuru fazla olduğundan henüz bir kısım adayın sınav yerleri vb. bilgileri netleşmediğinden sistemde henüz gözükmüyor. İnşallah böyledir düzelir. Elediler ise saçmalık.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Olabilir ama 280 bin kişiyi aynı günde mülakata sokabilecek bi kapasite var gibi de duruyo, bilemiycem. 1-2 güne belli olur her şey herkese geçmiş olsun.

   Sil
 66. Bende de aynı sorun var mağduriyetimizin giderilmesini rica ediyorum

  YanıtlaSil
 67. Bir çok kişi gibi bende aynı hatayı alıyorum, bu şekilde eleme yapılması imkansız, askerliğini yapmayanları elemiş olabilirler mi?, yada yaşı sınıra yakın olanları? aklıma başka hiçbir şey gelmiyor...

  YanıtlaSil
 68. Bendede ayni hata var sabahtan beri deniyorum yok hala ayni bulunamadi.

  YanıtlaSil
 69. basvurunuz bulunamamaktadir dior dekontumuz elimizde giris belgemiz elimizde aciklama yapsinlar artik neden hep bize vuruyor bole seyler neden magdur oluyoruz ?

  YanıtlaSil
 70. Bu kişiye ait sistemimiz de sınav giriş belgesi bulunmamaktadır. hatası alıyoruz

  YanıtlaSil
 71. Bu kişiye ait sistemimiz de sınav giriş belgesi bulunmamaktadır. hatası alıyoruz

  YanıtlaSil
 72. Abi aynı hatayı bende alıyorum inşallah bi sıkıntı çıkmaz

  YanıtlaSil
 73. BENDEDE AYNI SORUN VAR

  YanıtlaSil
 74. Aynı hatayı alıyorum ve bir sebep belirtilmiyor bu görev için aylarca bekleyen bunca vatan evladına yazık değil mi? Hiç bir neden sunulmadan mülakatlara dahi çağrılmadan böyle bir olayla karşı karşı kalıyoruz...

  YanıtlaSil
 75. ya Allah için hayallerimizi yıkıp duruyolar bari elenceksek sınavlarda elenek bu nedir be

  YanıtlaSil
 76. bende aynı sorunu yasıyorum

  YanıtlaSil
 77. Bendede aynı sorun var polis akademisi başkanlığını aradım dilekçe gönder dediler

  YanıtlaSil
 78. Bendede aynı sorun var polis akademisi başkanlığını aradım dilekçe gönder dediler

  YanıtlaSil
 79. Arkadaşlar ben attım tweet herkes aynı şekil atsın yada benim attığım tweeti retweetleyin gündeme gelmesi için en az 500 kişinin bu başlıkta tweet atması lazım.Tweet başlığı ;
  #pomemmülakatmağdurları

  YanıtlaSil
 80. Ne gibi bi dilekçe yazılacak ayrıntılı bilgi verebilirmisin

  YanıtlaSil
 81. Bende ayni hatayi aliyorum sacmalik ya bu yazi yerinyerine baska bisey koyabilirlerdi o kadar kisi magdur

  YanıtlaSil
 82. aynı hata bendede var beyler ne olacak bu bızımı koparıyorlar

  YanıtlaSil
 83. Bende ayni hatayi aliyorum sacmalik ya bu yazi yerinyerine baska bisey koyabilirlerdi o kadar kisi magdur

  YanıtlaSil
 84. Arkadaşlar bende de aynı sorun çıktı hayal kırıklığı git gide daha fazla oaya başladı lütfen yetkililer bisey söyledin icim içimi yiyor biz bunun için mi aylarca bekledim bu kişiye ait sınav giriş belgesi bulunmamaktadır diyor

  YanıtlaSil
 85. Bendede o hata veriyo biçok kez denedim aynı hata.

  YanıtlaSil
 86. Şu hatayı halledeyim az kaldı.... <3 PÖH

  https://www.youtube.com/watch?v=m-Nx8OkVu6g

  YanıtlaSil
 87. İnşallah kardeşim... tek sevdamız bu PÖH

  YanıtlaSil
 88. Bendede aynisi oluyo sabahtan beri ugrasiyorum olmuyo

  YanıtlaSil
 89. Bu kişiye ait sistemimiz de sınav giriş belgesi bulunmamaktadır. BENDE DE bu hata var ne yapmamız gerekmekte acaba .

  YanıtlaSil
 90. Arkadaş herşey tam ayni mahalledeki arkadaşım da çıkıyor bende bulunamadı diyor hic kimse ne çözüm nede başka bir bilgi bilmiyor sistemselede benzemiyor hata sistemsel hata olsa kimse giremez ama arkadaşlarım çıktılarını bile aldı biz alamadik

  YanıtlaSil
 91. Bende aynı hatayı alıyorum ne zaman düzelir

  YanıtlaSil
 92. Çoğu arkadaşlarm sınav tarihinı öğrendi ve durmadan çalışıyor taaki bende çalışıyordum bugün "Bu kişiye ait sistemimiz de sınav giriş belgesi bulunmamaktadır." yazısını görene kadar. Şimdi sinir den ağlıyorum biride açıklama yapmıyor ayıp ya ayıp emeğimiz dvar be kardeşim biz ölüm için ölmek için ağlıyoruz biride açıklama yapmıyor

  YanıtlaSil
 93. Bende aynı hatayı yaşıyorum

  YanıtlaSil
 94. Bende de aynı hata var arkadaslar biri suna bi cözüm bulsun herkes ayrı bisey soyluyor ne yapacagımı sasırdım.

  YanıtlaSil
 95. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 96. Telefonla baktıgım zaman bu kisiye ait sınav giris belgesi bulunamadı diyor bilgisayardan baktıgım zaman ise bilgilerinize ulasamadık lütfen daha sonra tekrar deneyin diyor anlamadım hic bisey.

  YanıtlaSil
 97. Bana kalirsa sistemsel hata felan degil oyle olsa duzelirdi sakinlesince ama hizli bir sekilde bu hatayi veriyor.akademi basvuruyu azaltmak icin mi yapti bunca gencin turk evladinin hayalleriylrmi oynadi bilmiyorum kimsenin gunahinida almak isteniyorum ama ben sahsen mulakatta elenseydim hic degilse denedim derdim ama denemeden hayallerim yikildi.

  YanıtlaSil
 98. Yazıklar olsun eğer bu insanların haklarını yiyorsaniz

  YanıtlaSil
 99. Yazıklar olsun eğer bu insanların haklarını yiyorsaniz

  YanıtlaSil
 100. Kaç kisiyi çağırdılar bellimi tm mülakata girecek sayısı bellimi

  YanıtlaSil
 101. biran önce düzelir umarım hep aynı sorun

  YanıtlaSil
 102. biran önce düzelir umarım hep aynı sorun

  YanıtlaSil
 103. Çok az sayıda insanız bu sorunu yaşayan. Sistemsel bi hata gibi durmuyo. Neye göre elediklerini açıklasınlar da girmeye çok isteğim kalmadı benim. Finallere denk geliyo zaten. Allah hepinizin hakkında hayırlısını versin.

  YanıtlaSil
 104. Benim okuldan disiplin suçum var o yüzden olduğunu düşünüyorum sizinde öyle ufak tefekte olsa siciliniz varmı?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yok bro onunla ilgisi yok, bende aynı sorunu alıyorum hiç bir sicilim yok. Askerliği yapmayanları veya üniversite okumayanları elemiş olabilirler mi?

   Sil
  2. Yok dayi arkadasim lise mezunu askerlik yapmadi. Onu cagirmislar. Ben uni mezunu sicil temiz ayni sorunu yasiyorum

   Sil
 105. Arkadaşlarımın yerleri belli olmuşken bende bu şekil bulunamamaktadır hatası vermesi çok saçma neye göre seçtin yani insanları belki ben fizik güç spor yönünden daha iyiyim derhal düzelmesi lazım bu hatanın bi kerede şu insanların hayalleriyle oynanmasın ya

  YanıtlaSil
 106. Mantıken bu saatte saat 4:37 yoğunluk olması imkansız ama aynı hatayı alıyoruz hatalıktan malesef çıkıyor diye düşünüyorum.s

  YanıtlaSil
 107. Ben ilk denedigimde girmiştim ama arkadaşın telinden yaptıgım için tel tuhaf geldi geri çıktım yalnışıkla . Yani girmişti hatasız.ondan sonra hep bulunmamaktadır hatası aldım.yani arkadaşlar bence yapabilirsiniz ama yogınlukta çöktü mü bilerek kapattılar açıcaklarmı bilmiyorum ama benim durum böyle o yüzden hata oldugunu düşünüyorum canımda çok sıkılmıyor böyle bişi oldugu için

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. kardeşim inşallah dedigin gibi hatadır ama hata değilse benim gibi burda bulunan biçok insanın umutlarını yıkıyolar ve sebep yok bişey yok ortada.

   Sil
  2. Biz arkadaşlarla aynı anda girmeye çalıltık 4 kişiden bi bende hata verdi ve hala veriyo. Benim aklıma parakelden felan fişlendik bile geliyo. Uyku uyuyamıyorum. Haksız yere elenmek kötü bi durum düzelsede uyusak bari.

   Sil
  3. Valla banada koydu bazı arkadaşlar yerini ögreniptr bizim giremememiz benimde aklıma kötü şeyler gelmiyor değil 😞

   Sil
 108. bende aynı hattayı alıyorum umarım bu sadece bir hatadır ve kısa zamanda düzelir aksi taktirde yapılan çok yanlış birşey savaşı öze alan insanları bu şekilde görmezden gelmek olacak iş degil

  YanıtlaSil
 109. Bende ayni hatayi aliyorum insallah duzelir.

  YanıtlaSil
 110. Bende ayni hatayi aliyorum insallah duzelir.

  YanıtlaSil
 111. Allah rizasi icin biri bisey soylesin bilgisi olan arayan dilekce gönderen

  YanıtlaSil
 112. Bndede aynı sıkıntı var ve hala devam ediyor

  YanıtlaSil
 113. Arkadaşlar akademi ile görüştüm ücretlerinizde sıkıntı olabilir yatırdığınız ücreti akademi görmüyor. Dekont unuz ile birlikte polis akademisi bilgi işlem daire başkanlığına gidip dilekçe vermeniz gerekiyor. Başvuru numaram ile kontrol ettik bendeki sıkıntı bu imiş.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hangi numaradan ulaştın

   Sil
  2. Suan sistemde gozukuyor mu peki senin sinav belgen

   Sil
  3. Kardeşim sen parayı bankamatıkten mı yatırdın yoksa vezneden mi

   Sil
  4. Bir kişinin degil ki bu hata yarısı madur oldu bıraksınlar bu işi ya yaptılar birşeyler ınsanı uğraştıracaklar illa ben eminim ki dogru bi şekilde para yatırıldı

   Sil
  5. Sorun halloldumu giriş belgesi mi aldinmi

   Sil
  6. Sorun halloldumu giriş belgesi mi aldinmi

   Sil
 114. HATAY BÜYÜK ihtimalle DOĞUM TARIHI YANLIŞ GIRILMESINDEN bende de aynı hata arkadaşlar herkez bi sınav.pomem yazıp yaptigimiz başvuruya baksın yas problemi hatası çıkıcak hatadan şu örnek benim 10.08.1994 olması gerekirken 10.8.1994 yazdım diye hata veriyor

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kadeşim telefon ve eposta hariç diğer tüm bilgiler e devlet üzerinden oto dolduruluyo zatrn. Doğum tarihi felan alakası olacağını hiç sanmıyorum.

   Sil
  2. Açıkçası benimde 11.6.1995 yazıyor ondan mı diyorsun yani

   Sil
 115. Bende alıyorum bu hatayı lütfen yardım

  YanıtlaSil
 116. hala hatalı maalesef

  YanıtlaSil
 117. Arkadaşlar aynı sorun bende de var bu konuda ne yapmamız gerekıyo

  YanıtlaSil
 118. Ya şu ülkede birileride düzgün iş yapsın ulan hiç kimse işini doğru düzgün yapmıyor nasıl bir ülke anasını ya parasında değilim ama ya düzeltsinler yada mağdurların paralarını iade etsinler kolay kazanılmıyo para

  YanıtlaSil
 119. aynı hatayı bende alıyorum sadece ben değil 2 arkadaşta da aynı sorun lütfen düzeltilsin

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. yüzlerce kişi olduk sanırım. dünden beri çok kez denedim bir gelişme yok

   Sil
 120. Sistemimizde bu kişiye ait sınav giriş belgesi bulunmamaktadır diyor dünden beri

  YanıtlaSil
 121. Yetkili biri açıklama yapsın ALLAH AŞKINA

  YanıtlaSil
 122. Kardesim ayni sorunu bnde yaşıyorum bil bilgi gelisme vqrmi

  YanıtlaSil
 123. Kardesim ayni sorunu bnde yaşıyorum bil bilgi gelisme vqrmi

  YanıtlaSil
 124. İç işleri bakanlıgını aradım hatanın onlardan kaynaklı oldugunu ve düzelteceklerini söylediler arkadaşlar.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. komutanım polis merkezinden bir arkadaşını aradı 2bin kişi direkt olarak elenmiş. mülakatlarda da bir çok kişi elenecekmiş. tam olarak bu şekilde söyledi. 2000*75=150.000tl ki çoğunun bu parada gözü yok. hata olduğunu sanmıyorum.fakat yinede polis akademisine mail attım konu ile ilgili.

   Sil
  2. Bi sonuç alabildinmi kardesim

   Sil
  3. İlk mail i dün akşam attım. hala dönüş olmadı.bugün de attım yok. faks gönderdim ya hat meşgul diyor yada yanıt yok diyor. tlfn aramalarının hiç birinde cevap almadım. bimer e mail atmayı denedim. mail adresleri hata veriyor.iletilmedi.bana göre kurgulanmış bir şey gibi geliyor. elimde başka çözüm yolu kalmadı resmen.

   Sil
 125. arkadaşlar böyle bir dilekçe hazırlayıp ankara gölbaşına elden teslim edin sorununuz %80 çözülür.

  YanıtlaSil
 126. arkadaşlar böyle bir dilekçe hazırlayıp ankara gölbaşına elden teslim edin sorununuz %80 çözülür.

  YanıtlaSil
 127. arkadaşlar 12-13 tarihleri arasında para yatıran arkadaşlarda sorun olmuş. yatırılan paraları sistem görmüyormuş. 1-2 güne halledilicekmiş. merak etmeyin hepimiz deneyecegiz parkuru

  YanıtlaSil
 128. Bilgilerde yanlışlık var benimde yanlıs aynı başvuru yerinden baktım doğum araligin 5i 05 yazılacagına 5 yazılmış ondan dolayı olmuyor

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ön başvurudaki verilen numarayı kaybettim ben nasıl bulabilirim? yani başvuru numarasını yarın birgün isterlerse nasıl bulucam

   Sil

1 – 200 / 261   Yeni›   En yeni»
Ad

19. Dönem POMEM (Özel Harekat Branşı) Fiziki Yeterlilik Sınav Talimatı ve Parkuru,1,19.Dönem Polis Özel Harekat Mülakat Nasıl Yapıldı ? Hepsini Anlatiyorum,1,19.Dönem POMEM (Özel Harekat Branşı) Sınavı 2016 sorulanlar ve cevapları,1,19.Dönem POMEM Polis Özel Harekat Sınav Giriş Belgesi Açıklandı.,1,2016 KPSS taban puanları,1,2016 KPSS Taban Puanları Orta Öğretim,1,2016 Polis Özel Harekat Başvuru Sayısı Nedir ?,1,2016 Polis Özel Harekat e-Devlet Kapısına Ulaşılamadı Hatası,1,2018 ehliyet,1,2018 yks tercih,1,2019 ehliyet,1,acikögretim,2,adalet bölümü,1,adalet nasıl bir bölümdür iş imkanları nelerdir,1,ales,4,ales geometri,1,ales konuları,1,ales matematik,1,ales soru dağılımı,1,ales türkçe,1,anestezi bölümü,1,anestezi nasıl bir bölümdür,1,aöd,1,aöf,10,askerlik,1,Bankacılık ve Sigortacılık nasıl bir bölümdür,1,beden eğitimi öğretmeni nasıl olunur ?,1,Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümü Nedir ? Tanıtımı,1,Bilgisayar Mühendisliği,1,Bilgisayar Mühendisliği Hakkında Geniş Bilgi,1,Bilgisayar Programcılığı Staj Defterleri,1,biyoloji konu dağılımı,1,Biyomedikal Mühendisliği Staj Defterleri,1,bordo bereli alınacak,1,bordo bereli kimdir,1,bordo bereli nasıl olunur,1,bordo olmak için gereken şartlar,1,burs,8,burs 2018,1,burs veren kurumlar,3,Büro Yönetimi ve Sekreterlik Staj Defterleri,1,Cevher Hazırlama Mühendisliği Staj Defterleri,1,chat sitesi,1,coğrafya,3,cv,1,çocuk gelişimi bölümü,1,çocuk gelişimi nasıl bir bölüm,1,destek,2,devlet,1,devlet personeli,2,dgs,21,dgs nasıl yapılır,1,dgs ne zaman olacak,1,dgs nedir,1,dış ticaret,1,dış ticaret nasıl bir bölümdür iş imkanları nelerdir,1,dikey geçiş sınavı nedir,1,dil bölümleri,1,dil puanı bölümler,1,Dil Puanıyla Tercih Edilebilecek Bölümler,1,diploma,1,diplomamı kaybettim,1,diş hekimliği bölümü,1,Diş Hekimliği Bölümü Geniş Tanıtımı,1,doktora,1,dolar,1,doldurulmuş,1,duyuru,1,e-sınav,1,Eczacılık Bölümü Tanıtımı,1,edebiyat,6,edebiyat lys,4,edx,1,Efes Pilsen Staj Defteri,1,egitim,18,egitim rehber,10,eğitim,3,eğitim kredisi,6,Eğitim Sistemine Müthiş Eleştiri,1,ehliyet,2,ehliyet sınavı,1,ek tercih nedir,1,ek yerleştirme nedir,1,ekonomi,1,Elektrik-Elektronik Mühendisliği Staj Defterleri,4,en çok tercih edilen üniversite bölümleri,1,en çok tercih edilen üniversiteler,1,en iyi 2 yıllık önlisans bölümleri,1,en iyi 4 yıllık bölümler,1,en iyi bölümler,1,en iyi eğitim veren üniversiteler,1,en iyi lisans bölümleri,1,en iyi üniversite bölümleri,1,en iyi üniversiteler,1,en iyi üniversiteler hangileridir,1,Endüstri Mühendisliği Staj Defterleri,1,engineer,1,Erasmus Programı Nedir ?,1,featured,2,featuredpost,2,fedai,1,feyza,1,fizik konu dağılımı,1,Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü Tanıtımı,1,fransa,1,Gastronomi bölümü,1,Gastronomi ve Mutfak Sanatları Nasıl Bir Bölümdür ?,1,gazete,1,Gemi Mühendisliği Staj Defterleri,1,gibbon,1,girişimcinin özellikleri,1,girişimcinin özellikleri nelerdir,1,güncel,1,haber,6,Haberler,1,harç,1,hazır,3,hukuk fakültesi için gereken net,1,hukuk fakültesi kaç netle kazanılır,1,İktisat Bölümü Tanıtımı,1,imalat,1,ingilizce,1,ingilizce nasıl öğrenilir,1,ingilizce öğrenmek,2,İngilizce Öğrenmenin Yöntemleri Nelerdir,1,insaport,1,inşaat,2,İnşaat Mühendisliği Bölümü Tanıtımı,1,İnşaat Mühendisliği Staj Defterleri,6,inşaat platformu,1,inşaport,1,iş dünyası,1,iş hayatı,1,işletme bölümü,1,işletme bölümü tanıtımı,1,jandarma özel harekat giriş şartları nelerdir,1,jandarma özel harekat nasıl olunur,1,jöak,1,jöh nasıl olunur,1,kampüs,1,kamu,43,kanada liseleri,1,Kara delik,1,kara yolu,1,kariyer mi,1,kaybedilen diploma nereden nasıl çıkartılır,1,kaynak,1,kimya konu dağılımı,1,Kimya Mühendisliği Staj Defterleri,2,kodlama,1,kodlama öğrenmek,1,kosgeb,1,kpss,39,kpss tarih,2,kpss-güncel-bilgiler,1,kpsssiz özel harekat polisi,1,kpsssiz özel harekat polisi alınacak,1,kredi,8,kültür sanat,6,kyk,9,kyk yurdu,1,Laboratuvar,1,lgs,1,Lisans,2,lys,20,lys edebiyat,2,lys edebiyat en çok sorulan yazar ve eserler,1,LYS Edebiyat Sınavında Çıkabilecek Önemli Bilgiler,1,lys edebiyat soru tahminleri,1,lys ne zaman olacak,1,lys tarih,3,maaş,1,Maden Mühendisliği Staj Defterleri,2,makina,1,makine,1,Makine Mühendisliği Staj Defterleri,3,Malzeme Bilimi ve Mühendisliği Staj Defterleri,1,meb,1,MF bölümleri,1,MF puan türüyle tercih edilebilecek bölümler,1,milli savunma üniversitesi,3,Mimarlık Staj Defterleri,1,mit,1,msb,4,Muhasebe Staj Defterleri,1,Mustafa Vural,1,Mühendislik alanında Türkiye'nin en iyi üniversiteleri,1,net,2,okul deneyimi,1,Okul Deneyimi Staj Defterleri,3,online,1,öğrenciye eğitim kredisi,1,öğrenmek,1,Ön lisans,1,örnek,2,örnekirapor,1,ösym,5,ösym sınav takvimi 2017,1,ösym sinav takvimi,1,ösym tercih,1,özel eğitim,1,özel harekat polisi alımı yapılacak,1,özel harekat polisi başvurusu yapılamıyor,1,özel harekat polisi başvurusuna erişemiyorum,1,özel harekat polisi olma şartları nelerdir,1,özel okul,1,para,1,para mı,1,Paradoks,1,Paragraf Sorusu Çözme Teknikleri,1,paranın gücü,1,platform,1,pmyo,1,polis,3,polis nasıl olunur,1,polis olmak için gereken şartlar nelerdir,1,polis olmak istiyorum,1,Polis Özel Harekat Başvuru Sayısı Açıklandı,1,Polis Özel Harekat Başvurusunda Gereken Belgeler Nelerdir ?,1,Polis Özel Harekat Fiziki Yeterlilik Parkuru nasıl olacak ?,1,polis özel harekat nasıl olunur,1,polis özel harekat sınavı,1,Polis Özel Harekat Sınavı Hakkında Genel Bilgi,1,polis özel harekat yardım sayfası,1,polis özel harekatlık için istenen belgeler,1,pomem,2,pöh,1,pöh fiziki yeterlilik parkuru,1,pöh istenen belgeler,1,pöh nasıl olunur,1,pratik ingilizce öğrenmek,1,primavera,1,Psikoloji Bölümü Tanıtımı,1,puan türleri,4,rapor,1,rehberlik,21,Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümü nasıl bir bölümdür,1,Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümü nedir,1,reklam,7,Resmi Gazete,1,Sağlık Bilgi Sistemleri Teknikerliği Bölümü Tanıtımı,1,sas nedir,1,sat,1,sat nedir,1,sat ve sas komandosu nasıl olunur,1,sat ve sas nasıl olunur,1,seviyeli sohbet,1,sinav takvimi 2017,1,sinav takvimi 2017 açıklandı,1,sohbet odaları,1,sohbet sitesi,1,staj,29,staj ilanları,1,Staj Sigortası,1,Staj Sigortası Emekliliği Nasıl Etkileyecek,1,Staj Sigortası Emeklilik,1,Stephen Hawking,1,subay nasıl olunur,2,talaşlı,1,tanitim yazisi,16,tarih,3,telegram,1,teog nedir ?,1,teog sınavı,1,tercih,4,tercih edilen bölümler,1,tercih yaparken dikkat edilmesi,1,tercihte dikkat edilmesi gerekenler,1,tez,2,tezli lisans,1,tezsiz lisans,1,tıp bölümü,1,tıp bölümü tanıtımı,1,tıp fakültesi,2,tıp fakültesi için gereken net sayısı,1,tıp fakültesi kaç netle kazanılabilir,1,tm bölümleri,1,tm puanıyla tercih edilebilecek bölümler,1,tm-1 bölümleri,1,tm-2 bölümler,1,torpil,1,ts bölümleri,1,TS puan türüyle tercih edilebilecek bölümler,1,ts-1 bölümleri,1,ts-2 bölümleri,1,tsk,2,TSK Önlisans Mezunu Bordo Bereli Alacak,1,Turizm ve Otel İşletmeciliği Staj Defterleri,1,Türk Edebiyatındaki Önemli Dergiler,1,türkçe konuları,1,Türkiye'de En Çok Tercih Edilen Üniversiteler,1,türkiyede en çok tercih edilen 10 üniversite,1,türkiyenin en iyi üniversiteleri,1,tyt,11,Uçak Mühendisliği Hakkında Bilgi,1,udemy,1,ukrayna üniversitelerinde okumak,1,ulaştırma,1,Uluslararası Ticaret Bölümü Hakkında Bilgi,1,universite bolumleri,33,Uygur Çelebi,1,üniversite,8,üniversite hazırlık,1,üniversite Hazırlık Telegram grubu,1,üniversite kayıt dondurma,1,üniversite sınavı,1,üniversite tercih,3,üniversite tercih rehberi,1,üniversite tercihi,1,üniversite tercihi nasıl yapılır,1,üniversite tercihi yaparken dikkat edilmesi gerekenler,1,üniversite tercihi yapmadan önce bilinmesi gerekenler,1,üniversite tercihi yapmak,1,Üniversitenin Anlatılamayan bölümleri,1,üretim staj defteri,1,vakıf üniversiteleri,8,verimli ders çalışma,1,Yabancı Dil Öğrenmenin Faydaları Nelerdir ?,1,yaratıcı,1,yaşlı bakımı bölümü,1,yaşlı bakımı nasıl bir bölümdür,1,yatay geçiş kimler yapabilir,1,yatay geçiş nasıl yapılır,1,yatay geçiş nedir,2,yatay geçiş şartları nelerdir,1,yazılım,1,ygs,17,YGS Coğrafya Konuları,1,YGS Felsefe Konuları,1,ygs fen bilimleri,1,ygs fen bilimleri konu ve soru dağılımı,1,YGS Fizik Konuları,1,ygs geometri ders konulari,1,ygs geometri konu ve soru dağılımı,1,YGS Geometri Konuları,1,ygs geometri sorular,1,ygs konuları,8,ygs konulari,1,ygs matematik,1,Ygs matematik konuları,2,ygs matematik soru ve konu dağılımları,1,ygs ne zaman olacak,1,ygs sosyal bilimler,1,ygs sosyal bilimler konu ve soru dağılımı,1,ygs sosyal bilimler konuları,1,YGS Tarih Konuları,1,ygs türkçe konuları,2,ygs türkçe konuları 2016-2017,1,ygs türkçe soru dağılımları,1,YGS'de En Çok Çıkan Konular,1,yks,31,yks edebiyat,2,yks telegram Grubu,1,yks tercih,6,yök,1,yunus polis,1,yunus polis nasıl olunur,1,yunus polis olmak istiyorum,1,yurt için gerekli eşyalar,1,yurt için gerekli malzemeler,1,yüksek kariyer,1,yüksek lisans,3,yüksek maaş,1,zabıta nasıl olunur,1,zam,1,Zihinsel Engelliler Öğretmenliği Bölümü Tanıtımı,1,Zootekni Bölümü,1,
ltr
item
Eğitim Destek: Polis Özel Harekat Bu kişiye ait sistemimiz de sınav giriş belgesi bulunmamaktadır hatası
Polis Özel Harekat Bu kişiye ait sistemimiz de sınav giriş belgesi bulunmamaktadır hatası
https://3.bp.blogspot.com/--g6LC2xgNKI/WFBdKvHUbGI/AAAAAAAAKnw/MUVFUCub46MjP2xBrHrny1QoFAGUAVlUwCLcB/s1600/EG%25C4%25B0T%25C4%25B0MDESTEK.png
https://3.bp.blogspot.com/--g6LC2xgNKI/WFBdKvHUbGI/AAAAAAAAKnw/MUVFUCub46MjP2xBrHrny1QoFAGUAVlUwCLcB/s72-c/EG%25C4%25B0T%25C4%25B0MDESTEK.png
Eğitim Destek
https://www.egitimdestek.org/2016/12/polis-ozel-harekat-sinav-giris-belgesi-bulunamamaktadir-hatasi.html
https://www.egitimdestek.org/
https://www.egitimdestek.org/
https://www.egitimdestek.org/2016/12/polis-ozel-harekat-sinav-giris-belgesi-bulunamamaktadir-hatasi.html
true
5101758931147556569
UTF-8
Tüm Konular Yüklendi. Herhangi bir yazı bulunamadı HEPSİNİ GÖR Devamını Oku... Yanıtla Yanıtı Sil Sil By EV Sayfalar GÖNDERİLER Hepsini Gör SİZİN İÇİN ÖNERİLENLER: ETİKET ARŞİV SEARCH TÜM GÖNDERİLER İsteğiniz ile ilgili herhangi bir gönderi bulunamadı. Ana Sayfaya Dön... Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Şu anda 1 dakika önce $$1$$ minutes ago 1 saat önce $$1$$ hours ago Dün $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago iki ay önce İzleyiciler Takip et PREMİUM İÇERİK GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN PAYLAŞIN. STEP 1: Share to a social network STEP 2: Click the link on your social network Tüm Kodu Kopyala Tüm Kodu Seç Tüm kodlar panoya kopyalandı Kodları / metinleri kopyalayamıyorum, lütfen kopyalamak için [CTRL] + [C] (veya Mac ile CMD + C) tuşlarına basın. Table of Content