Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar

ögrenciye-kredi-karti-veren-bankalar

Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar

Günümüzde öğrenciye kredi kartı veren bankalar bir hayli fazladır. Bunun en büyük sebebi, bankaların üniversite öğrencilerini büyük potansiyele sahip müşteri grubunda görmelerinden kaynaklanmaktadır. Kredi kartı sağlayan bankalar öğrencilerin arkasındaki aile ve burs desteğine güvenirler.Olaya üniversite öğrencilerinin tarafından bakacak olursak, her öğrenci eğitim hayatının bir kısmında nakite ihtiyaç duyabilir. Kredi ihtiyacının karşılanması için bir çok alternatif olsa da öğrenciler sabit gelire sahip olmadıkları için birçok imkandan faydalanamazlar. Üniversite öğrencileri para ihtiyaçlarını karşılamak için kredi kartına ihtiyaç duyabilir. Keza taksitli nakit avans en çok tercih edilen kredi çeşididir. Hal böyle olunca bankalar öğrencilere her fırsatta kredi kartı vermeyi amaçlarken öğrenciler ise bu tekliflere oldukça sıcak bakmaktadır. Öğrencilere kredi kartı veren çok sayıda banka var, peki hangisini tercih edeceğiz?

Bu yazıda bankaların üniversite öğrencilerine sağlamış oldukları kredi kartlarını tüm yönleriyle ele alacağız. Bu kartların avantajları, limitleri, faiz oranları, yıllık aidatları gibi daha birçok konu yine makalemizde yer alacaktır. 


Hangi Bankalar Öğrenciye Kredi Kartı Veriyor?

İş Bankası İşte Üniversiteli Kredi Kartı:


İşte Üniversiteli, İş Bankası'nın üniversite öğrencilerinin kullanımına sunduğu kredi kartıdır. Bu karttan aynı zamanda 18 yaş ve üstü lisans üstü eğitimi gören öğrenciler de faydalanabilir. Dikkat edilmesi gereken en önemli nokta; İste Üniversiteli'nin 3 değişik versiyonu bulunmaktadır. Bunlar Temaslı Visa, Temassız Visa ve Aidatsız İste Üniversiteli'dir. Temaslı Visa'nın 25 tl, Temassız Visa'nın ise 20 tl senelik kullanım ücreti vardır. Bizi ilgilendiren aidatsız karttır. Bu kartın senelik herhangi bir kesintisi yoktur. Maximum dünyasının temel avantajlarından faydalanmaktadır. Kısacası Maximum üyesi işyerlerinden taksitli alışveriş yapıp maxipuan kazanabilirsiniz.
Temel Maximum sistem avantajlarına ek olarak bir takım ek avantajlardan da faydalanmak istiyorsanız senelik 20-25 tl sabit ödemesi bulunan Temaslı yada Temassız Visa İşte Üniversiteli kredi kartına başvurabilirsiniz.

İşte Üniversiteli 300 tl limitle gelmektedir. Ödemelerinizi düzenli yaptığınız takdirde belli bir süre sonra limit yükseltmek için başvuruda bulunabilirsiniz.

Akbank Axess Eksi26 Kredi Kartı:


Akbank 18 - 26 yaş arası öğrenciler için eksi26 kredi kartını kullanıma sunmuştur. Kart Axess özelliği taşıdığı için Axess üyesi işyerlerinden taksitli alışveriş yapıp chip para kazanabilirsiniz. Axess üyesi 160000 işyeri sayesinde birçok fırsattan yararlanabileceksiniz. Bu arada Eksi26'nın Sanal kart özelliği vardır. Bunun dışında önceden yaptığınız bir alışverişi sonradan taksitlendirebiliyorsunuz. 50 tl üzeri alışverişleri faiz ödemeden 3 taksite bölebilirsiniz.

İlk yıl aidat almayan eksi26 sonraki yıllarda 20 lira yıllık aidat almaktadır. Kart için limit 500 tl olarak belirlenmiştir.

Axess Eksi26 kredi kartıba başvuru yapmak için öğrenci kimlik fotokopinizle en yakın Akbank şubesine başvurmanız gerekiyor.

Ziraat Bankası Genç Bankkart Kredi Kartı:


Ziraat Bankası'nın Kredi ve Yurtlar kurumundan burs ve kredi alan üniversite öğrencilerine sağladığı kredi kartının adı Genç Bankkart'tır. Banka bu kart için 5 yıl aidat almamaktadır. KYK'nın burs ve kredi ödemeleri Ziraat Bankası üzerinden yapıldığını düşünürsek tek kart sayesinde hem banka kartı hem de kredi kartı özelliğinden faydalanmış oluruz. Üstelik eğer KYK kredi veya burs sisteminden yararlanıyorsak hesabımızda para olmasa bile Ziraat Bankası bize Harçlık Avans adı altında 300 tllik faizsiz ve masrafsız ek alışveriş imkanı sunuyor. Bu arada Harçlık avansı nakit olarak çekemiyorsunuz. Genç Bankkart Maximum özelliği taşımaktadır. Maximum üyesi işyerlerinden taksitli alışveriş yapıp MaxiPuan kazanabilirsiniz. Kredi Yurtlar Kurumu'ndan kredi veya burs alıyorsanız, her ay 300 tl ekstra alışveriş limiti

Genç Bankkart, Lisans öğrencilerine 500 tl, yüksek lisans öğrencilerine 800 tl, doktora öğrencilerine 950 tl limit vermektedir. Genç Kart'ın kredi kartı özelliğinden sadece KYK’dan burs veya öğrenim kredisi ödemesi alan öğrenciler faydalanmaktadır. Yani KYK'den burs veya kredi almıyorsanız bu kartı alamazsınız.

En yakın Ziraat Bank şubesine giderek Genç Bankkart başvurusu yaparak kredi kartı özelliğini açtırabilirsiniz. Online başvuru özelliği malesef yok.


TEB Bankası ÜniversiTEB Kredi Kartı:


Türkiye Ekonomi Bankası'nın üniversite öğrencileri için tasarladığı kartın adı ÜniversiTEB Bonus Card'dır. Bonus özellikli bir kreri kartı olduğu için Bonus üyesi işyerlerinin kampanyalarından faydalanıp para puan kazanabiliyorsunuz. ÜniversiTEB ile ilgili bir kaç kampanyayı sizle paylaşmak istiyorum. Hafta içi 50 liralık bir harcama yaptığınızda hafta sonu sinema ve tiyatro biletlerinde %50 indirim kazanıyorsunuz. Kredi kartına ilişkin açılan ilk vadesiz hesap için herhangi bir hesap işletim ücreti alınmıyor. Bu kartın havale konusunda da büyük bir avantajı var. Sisteme 2 velinizi kayıt edebiliyorsunuz. Bu sayede veliniz size bir havale gönderdiğinde bu paraya bir kesinti uygulanmıyor. Ücretsiz havale sisteminden faydalanmış oluyorsunuz.

ÜniversiTEB'in yıllık 9 tl sabit ödemesi bulunuyor. 500 -1000 tl bir kullanım limitine sahip olan bu kart oldukça gelişmiş bir internet bankacılığına sahiptir. Kampanyalar bakımından oldukça zengindir.

HSBC Bankası HSBC Campus Kredi Kartı:


HSBC Bankası'nın üniversite öğrencilerine tahsis ettiği kart HSBC Campus kredi kartıdır. Üniversite öğrencilerine en kolay kredi kartı veren banka HSBC'dir. Düzenli ödemeleriniz ile limitinizi arttırma şansınız var. Advantage kartların özelliklerini taşımaktadır. Bu bağlamda Advantage üyesi işyerlerinde ek taksit ve nakit puan avantajlarından faydalanabilirsiniz.Nakit Avans çekme özelliği vardır.

HSBC Campus kart 500 tl limit ile gelmektedir. Bunun dışında HSBC'nin üniversite öğrencilerine özel iki kredi kartı daha vardır. Bunlar Concept Üniversiteli ve Advantage Hızz Üniversiteli'dir.Daha detaylı bilgiyi HSBC resmi sitesinden edinebilirsiniz.


Yapı Kredi Bankası Play Card:


Gerek kampanyaları gerekse 1000 tllik limiti ile üniversite öğrencileri tarafından tercih edilen bir diğer kredi kartı Play Kart'tır. World Card sistemine ait tüm özellikleri kapsadığı için her harcamadan World Puan kazanırsınız.18 yaşını doldurmuş ve Türkiye'deki tüm üniversitelerin 4 yıllık lisans ve yüksek lisans öğrencileri ile Finans-Bankacılık ve Sigortacılık Meslek Yüksek Okulu, Hemşirelik Sağlık Yüksek Okulu ve Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu'nda okuyan meslek yüksek okulu öğrencileri Play Kart'a başvurabilir. Play Kart'ın 70 tllik senelik aidatı bulunuyor ancak öğrenci belgeniz ibraz edildiği takdirde bu bedel sizden alınmıyor. Limit konusuna dönecek olursak eğer 1000 tl sizin için yeterli değilse ve limit arttırmak istiyorsanız kefil göstermeniz gerekiyor. 

Play Card, taksitli nakit avans ve normal nakit avans çekme özelliğine sahiptir.

Garanti Bankası Bonus Genç Kredi Kartı:


Garanti Bankası 18 - 25 yaş arası öğrenciler için Bonus Genç kredi kartını geliştirmiştir. Bu kart ile yapmış olduğunuz harcamalarınızdan bonus puan kazanabilir ve puanlarınızı 250000 Bonus üyesi işyerinde istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Bonus Genç'in yıllık kart üyelik ücreti yoktur. 500 tl limitle elimize ulaşan kart nakit avans olanağına sahiptir. Gençlere yönelik kampanyalar açısından zengin bir kredi kartıdır. Yaygın ATM ağı sayesinde nakit ihtiyacınızı istediğiniz zaman giderebilirsiniz. Yapmış olduğunuz alışverişlerin taksit sayısını ufak komisyonlarla arttırabiliyorsunuz. Mesela tek seferde peşin ya da taksitli 50 - 500 tl arasındaki alışverişlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 1 tl, 501 – 1000 tl arasında olan alışverişlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 3 tl, 1001 – 5000 tl arasında işlem tutarının %0,5'i oranında ek ücret alınmaktadır. 

Bonus Genç, BONUS özelliğine sahiptir.


FinansBank CardFinans GO Kredi Kartı:


CardFinans GO 18 - 26 yaş öğrencilere hizmet veren 750 tl limitli bir kredi kartıdır. CardFinans GO CardFinans'ın tüm özelliklerini taşımaktadır. Öğrenci olduğunuzu Finans Bankası'na bildirdiğiniz takdirde hesap işletim ücreti ödemek zorunda kalmıyorsunuz. Fakat bu avantajdan faydalanabilmeniz için kartınızı her ay en az 1 kez kullanmanız gerekiyor. Formul 150 sayesinde faizsiz olarak 150 tl'ye kadar nakit avans çekebiliyorsunuz. Kampanyalar açısından da yeterli seviyede olan bu kartı tercih edebilirsiniz.


Vakıf Bankası Like Card:


Vakıf Bankası'nın öğrencilere yönelik kartı Like Card'dir. 500 tl limitli bu kredi kartının senelik 12 tl sabit ödemesi bulunuyor ancak ekstrelerinizi posta yoluyla değil de elektronik posta ile almayı tercih ederseniz bu ücreti ödemek zorunda kalmıyorsunuz. 
Like Card ile 250.000'i aşkın World Üye İşyeri ve VakıfBank Üye İşyerleri'nde yapacağınız alışverişlerinizde Worldpuan kazanma ve taksit avantajlarından faydalanma şansınız bulunuyor.

Bu makalemizde öğrenciye kredi kartı veren bankalar konusunu ele aldık. Görmüş olduğunuz gibi her bankanın üniversite öğrencilerine sunmuş oldukları kredi kartları birbirinden farklı özelliklere sahip.

Yukarıda yer alan kredi kartlarından birine sahipseniz görüşlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayınız.

YORUMLAR:

Ad

19. Dönem POMEM (Özel Harekat Branşı) Fiziki Yeterlilik Sınav Talimatı ve Parkuru,1,19.Dönem Polis Özel Harekat Mülakat Nasıl Yapıldı ? Hepsini Anlatiyorum,1,19.Dönem POMEM (Özel Harekat Branşı) Sınavı 2016 sorulanlar ve cevapları,1,19.Dönem POMEM Polis Özel Harekat Sınav Giriş Belgesi Açıklandı.,1,2016 KPSS taban puanları,1,2016 KPSS Taban Puanları Orta Öğretim,1,2016 Polis Özel Harekat Başvuru Sayısı Nedir ?,1,2016 Polis Özel Harekat e-Devlet Kapısına Ulaşılamadı Hatası,1,2018 ehliyet,1,2018 yks tercih,1,2019 ehliyet,1,acikögretim,2,adalet bölümü,1,adalet nasıl bir bölümdür iş imkanları nelerdir,1,ales,4,ales geometri,1,ales konuları,1,ales matematik,1,ales soru dağılımı,1,ales türkçe,1,anestezi bölümü,1,anestezi nasıl bir bölümdür,1,aöd,1,aöf,10,askerlik,1,Bankacılık ve Sigortacılık nasıl bir bölümdür,1,beden eğitimi öğretmeni nasıl olunur ?,1,Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümü Nedir ? Tanıtımı,1,Bilgisayar Mühendisliği,1,Bilgisayar Mühendisliği Hakkında Geniş Bilgi,1,Bilgisayar Programcılığı Staj Defterleri,1,biyoloji konu dağılımı,1,Biyomedikal Mühendisliği Staj Defterleri,1,bordo bereli alınacak,1,bordo bereli kimdir,1,bordo bereli nasıl olunur,1,bordo olmak için gereken şartlar,1,burs,8,burs 2018,1,burs veren kurumlar,3,Büro Yönetimi ve Sekreterlik Staj Defterleri,1,Cevher Hazırlama Mühendisliği Staj Defterleri,1,chat sitesi,1,coğrafya,3,cv,1,çocuk gelişimi bölümü,1,çocuk gelişimi nasıl bir bölüm,1,destek,2,devlet,1,devlet personeli,2,dgs,21,dgs nasıl yapılır,1,dgs ne zaman olacak,1,dgs nedir,1,dış ticaret,1,dış ticaret nasıl bir bölümdür iş imkanları nelerdir,1,dikey geçiş sınavı nedir,1,dil bölümleri,1,dil puanı bölümler,1,Dil Puanıyla Tercih Edilebilecek Bölümler,1,diploma,1,diplomamı kaybettim,1,diş hekimliği bölümü,1,Diş Hekimliği Bölümü Geniş Tanıtımı,1,doktora,1,dolar,1,doldurulmuş,1,duyuru,1,e-sınav,1,Eczacılık Bölümü Tanıtımı,1,edebiyat,6,edebiyat lys,4,edx,1,Efes Pilsen Staj Defteri,1,egitim,18,egitim rehber,10,eğitim,3,eğitim kredisi,6,Eğitim Sistemine Müthiş Eleştiri,1,ehliyet,2,ehliyet sınavı,1,ek tercih nedir,1,ek yerleştirme nedir,1,ekonomi,1,Elektrik-Elektronik Mühendisliği Staj Defterleri,4,en çok tercih edilen üniversite bölümleri,1,en çok tercih edilen üniversiteler,1,en iyi 2 yıllık önlisans bölümleri,1,en iyi 4 yıllık bölümler,1,en iyi bölümler,1,en iyi eğitim veren üniversiteler,1,en iyi lisans bölümleri,1,en iyi üniversite bölümleri,1,en iyi üniversiteler,1,en iyi üniversiteler hangileridir,1,Endüstri Mühendisliği Staj Defterleri,1,engineer,1,Erasmus Programı Nedir ?,1,featured,2,featuredpost,2,fedai,1,feyza,1,fizik konu dağılımı,1,Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü Tanıtımı,1,fransa,1,Gastronomi bölümü,1,Gastronomi ve Mutfak Sanatları Nasıl Bir Bölümdür ?,1,gazete,1,Gemi Mühendisliği Staj Defterleri,1,gibbon,1,girişimcinin özellikleri,1,girişimcinin özellikleri nelerdir,1,güncel,1,haber,6,Haberler,1,harç,1,hazır,3,hukuk fakültesi için gereken net,1,hukuk fakültesi kaç netle kazanılır,1,İktisat Bölümü Tanıtımı,1,imalat,1,ingilizce,1,ingilizce nasıl öğrenilir,1,ingilizce öğrenmek,2,İngilizce Öğrenmenin Yöntemleri Nelerdir,1,insaport,1,inşaat,2,İnşaat Mühendisliği Bölümü Tanıtımı,1,İnşaat Mühendisliği Staj Defterleri,6,inşaat platformu,1,inşaport,1,iş dünyası,1,iş hayatı,1,işletme bölümü,1,işletme bölümü tanıtımı,1,jandarma özel harekat giriş şartları nelerdir,1,jandarma özel harekat nasıl olunur,1,jöak,1,jöh nasıl olunur,1,kampüs,1,kamu,43,kanada liseleri,1,Kara delik,1,kara yolu,1,kariyer mi,1,kaybedilen diploma nereden nasıl çıkartılır,1,kaynak,1,kimya konu dağılımı,1,Kimya Mühendisliği Staj Defterleri,2,kodlama,1,kodlama öğrenmek,1,kosgeb,1,kpss,39,kpss tarih,2,kpss-güncel-bilgiler,1,kpsssiz özel harekat polisi,1,kpsssiz özel harekat polisi alınacak,1,kredi,8,kültür sanat,6,kyk,9,kyk yurdu,1,Laboratuvar,1,lgs,1,Lisans,2,lys,20,lys edebiyat,2,lys edebiyat en çok sorulan yazar ve eserler,1,LYS Edebiyat Sınavında Çıkabilecek Önemli Bilgiler,1,lys edebiyat soru tahminleri,1,lys ne zaman olacak,1,lys tarih,3,maaş,1,Maden Mühendisliği Staj Defterleri,2,makina,1,makine,1,Makine Mühendisliği Staj Defterleri,3,Malzeme Bilimi ve Mühendisliği Staj Defterleri,1,meb,1,MF bölümleri,1,MF puan türüyle tercih edilebilecek bölümler,1,milli savunma üniversitesi,3,Mimarlık Staj Defterleri,1,mit,1,msb,4,Muhasebe Staj Defterleri,1,Mustafa Vural,1,Mühendislik alanında Türkiye'nin en iyi üniversiteleri,1,net,2,okul deneyimi,1,Okul Deneyimi Staj Defterleri,3,online,1,öğrenciye eğitim kredisi,1,öğrenmek,1,Ön lisans,1,örnek,2,örnekirapor,1,ösym,5,ösym sınav takvimi 2017,1,ösym sinav takvimi,1,ösym tercih,1,özel eğitim,1,özel harekat polisi alımı yapılacak,1,özel harekat polisi başvurusu yapılamıyor,1,özel harekat polisi başvurusuna erişemiyorum,1,özel harekat polisi olma şartları nelerdir,1,özel okul,1,para,1,para mı,1,Paradoks,1,Paragraf Sorusu Çözme Teknikleri,1,paranın gücü,1,platform,1,pmyo,1,polis,3,polis nasıl olunur,1,polis olmak için gereken şartlar nelerdir,1,polis olmak istiyorum,1,Polis Özel Harekat Başvuru Sayısı Açıklandı,1,Polis Özel Harekat Başvurusunda Gereken Belgeler Nelerdir ?,1,Polis Özel Harekat Fiziki Yeterlilik Parkuru nasıl olacak ?,1,polis özel harekat nasıl olunur,1,polis özel harekat sınavı,1,Polis Özel Harekat Sınavı Hakkında Genel Bilgi,1,polis özel harekat yardım sayfası,1,polis özel harekatlık için istenen belgeler,1,pomem,2,pöh,1,pöh fiziki yeterlilik parkuru,1,pöh istenen belgeler,1,pöh nasıl olunur,1,pratik ingilizce öğrenmek,1,primavera,1,Psikoloji Bölümü Tanıtımı,1,puan türleri,4,rapor,1,rehberlik,21,Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümü nasıl bir bölümdür,1,Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümü nedir,1,reklam,7,Resmi Gazete,1,Sağlık Bilgi Sistemleri Teknikerliği Bölümü Tanıtımı,1,sas nedir,1,sat,1,sat nedir,1,sat ve sas komandosu nasıl olunur,1,sat ve sas nasıl olunur,1,seviyeli sohbet,1,sinav takvimi 2017,1,sinav takvimi 2017 açıklandı,1,sohbet odaları,1,sohbet sitesi,1,staj,29,staj ilanları,1,Staj Sigortası,1,Staj Sigortası Emekliliği Nasıl Etkileyecek,1,Staj Sigortası Emeklilik,1,Stephen Hawking,1,subay nasıl olunur,2,talaşlı,1,tanitim yazisi,16,tarih,3,telegram,1,teog nedir ?,1,teog sınavı,1,tercih,4,tercih edilen bölümler,1,tercih yaparken dikkat edilmesi,1,tercihte dikkat edilmesi gerekenler,1,tez,2,tezli lisans,1,tezsiz lisans,1,tıp bölümü,1,tıp bölümü tanıtımı,1,tıp fakültesi,2,tıp fakültesi için gereken net sayısı,1,tıp fakültesi kaç netle kazanılabilir,1,tm bölümleri,1,tm puanıyla tercih edilebilecek bölümler,1,tm-1 bölümleri,1,tm-2 bölümler,1,torpil,1,ts bölümleri,1,TS puan türüyle tercih edilebilecek bölümler,1,ts-1 bölümleri,1,ts-2 bölümleri,1,tsk,2,TSK Önlisans Mezunu Bordo Bereli Alacak,1,Turizm ve Otel İşletmeciliği Staj Defterleri,1,Türk Edebiyatındaki Önemli Dergiler,1,türkçe konuları,1,Türkiye'de En Çok Tercih Edilen Üniversiteler,1,türkiyede en çok tercih edilen 10 üniversite,1,türkiyenin en iyi üniversiteleri,1,tyt,11,Uçak Mühendisliği Hakkında Bilgi,1,udemy,1,ukrayna üniversitelerinde okumak,1,ulaştırma,1,Uluslararası Ticaret Bölümü Hakkında Bilgi,1,universite bolumleri,33,Uygur Çelebi,1,üniversite,8,üniversite hazırlık,1,üniversite Hazırlık Telegram grubu,1,üniversite kayıt dondurma,1,üniversite sınavı,1,üniversite tercih,3,üniversite tercih rehberi,1,üniversite tercihi,1,üniversite tercihi nasıl yapılır,1,üniversite tercihi yaparken dikkat edilmesi gerekenler,1,üniversite tercihi yapmadan önce bilinmesi gerekenler,1,üniversite tercihi yapmak,1,Üniversitenin Anlatılamayan bölümleri,1,üretim staj defteri,1,vakıf üniversiteleri,8,verimli ders çalışma,1,Yabancı Dil Öğrenmenin Faydaları Nelerdir ?,1,yaratıcı,1,yaşlı bakımı bölümü,1,yaşlı bakımı nasıl bir bölümdür,1,yatay geçiş kimler yapabilir,1,yatay geçiş nasıl yapılır,1,yatay geçiş nedir,2,yatay geçiş şartları nelerdir,1,yazılım,1,ygs,17,YGS Coğrafya Konuları,1,YGS Felsefe Konuları,1,ygs fen bilimleri,1,ygs fen bilimleri konu ve soru dağılımı,1,YGS Fizik Konuları,1,ygs geometri ders konulari,1,ygs geometri konu ve soru dağılımı,1,YGS Geometri Konuları,1,ygs geometri sorular,1,ygs konuları,8,ygs konulari,1,ygs matematik,1,Ygs matematik konuları,2,ygs matematik soru ve konu dağılımları,1,ygs ne zaman olacak,1,ygs sosyal bilimler,1,ygs sosyal bilimler konu ve soru dağılımı,1,ygs sosyal bilimler konuları,1,YGS Tarih Konuları,1,ygs türkçe konuları,2,ygs türkçe konuları 2016-2017,1,ygs türkçe soru dağılımları,1,YGS'de En Çok Çıkan Konular,1,yks,31,yks edebiyat,2,yks telegram Grubu,1,yks tercih,6,yök,1,yunus polis,1,yunus polis nasıl olunur,1,yunus polis olmak istiyorum,1,yurt için gerekli eşyalar,1,yurt için gerekli malzemeler,1,yüksek kariyer,1,yüksek lisans,3,yüksek maaş,1,zabıta nasıl olunur,1,zam,1,Zihinsel Engelliler Öğretmenliği Bölümü Tanıtımı,1,Zootekni Bölümü,1,
ltr
item
Eğitim Destek: Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar
Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar
https://1.bp.blogspot.com/-6sggn6HVzVY/W2tGLRM7BjI/AAAAAAAAP-4/Bqv5mZc5AGEE2c8zw4pXHa-E4u_oUe33gCLcBGAs/s640/kredikarti1.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-6sggn6HVzVY/W2tGLRM7BjI/AAAAAAAAP-4/Bqv5mZc5AGEE2c8zw4pXHa-E4u_oUe33gCLcBGAs/s72-c/kredikarti1.jpg
Eğitim Destek
https://www.egitimdestek.org/2018/08/ogrenciye-kredi-karti-veren-bankalar.html
https://www.egitimdestek.org/
https://www.egitimdestek.org/
https://www.egitimdestek.org/2018/08/ogrenciye-kredi-karti-veren-bankalar.html
true
5101758931147556569
UTF-8
Tüm Konular Yüklendi. Herhangi bir yazı bulunamadı HEPSİNİ GÖR Devamını Oku... Yanıtla Yanıtı Sil Sil By EV Sayfalar GÖNDERİLER Hepsini Gör SİZİN İÇİN ÖNERİLENLER: ETİKET ARŞİV SEARCH TÜM GÖNDERİLER İsteğiniz ile ilgili herhangi bir gönderi bulunamadı. Ana Sayfaya Dön... Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Şu anda 1 dakika önce $$1$$ minutes ago 1 saat önce $$1$$ hours ago Dün $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago iki ay önce İzleyiciler Takip et PREMİUM İÇERİK GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN PAYLAŞIN. STEP 1: Share to a social network STEP 2: Click the link on your social network Tüm Kodu Kopyala Tüm Kodu Seç Tüm kodlar panoya kopyalandı Kodları / metinleri kopyalayamıyorum, lütfen kopyalamak için [CTRL] + [C] (veya Mac ile CMD + C) tuşlarına basın. Table of Content